Czas start !

Sporty walki, piłka nożna, siatkówka jest dla każdego, ale nie każdy powinien je trenować. Nie każdy jest przygotowany do tego, żeby przyjmować na siebie obciążenia ponad swoje możliwości.

Dlatego niektórym przychodzi do głowy siłownia, jako recepta na zwiększenie swojej siły i sprawności. Czy jest to dobry pomysł? Tak, ale nie od razu.

Trening siłowy może przynieść wiele korzyści w uprawianiu różnorodnych sportów. Trening przygotowania motorycznego nie jest zarezerwowany wyłącznie dla profesjonalnych sportowców. Dobre przygotowanie motoryczne da nam wiele satysfakcji z bycia szybszymi, zwinniejszymi i silniejszym nie tylko podczas rywalizacji ale również pomoże nam sprostać wyzwaniom dnia codziennego i zbudować zdrowie na lata.

Przed targaniem sztangi warto zadać sobie pytanie, czy wiem co mam robić? Nie trudno jest sobie rozpisać plan siłowy, który w teorii jest dobry.


Chcesz być silniejszy, sprawniejszy w swoim sporcie bądź pokazać sobie i bliskim że chcieć znaczy móc i wymówki są dla innych, nie dla Ciebie? Weź sprawy w swoje ręce!

Czekam z niecierpliwością na Twój kontakt.